*Proč lhát ?! Stačí mluvit pravdu, aby nám nevěřili ...*

*Největší štěstí člověk má, když může žít pro to, pro co by byl ochotný i zemřít !*

*Milovat neznamená mít jen rád, milovat je věřit a pravdu znát, milovat je jako podat si ruce, propojit duši i srdce ..*

Recenze :P

27. května 2010 v 18:01 | Hanky =) |  WebMiss
Dnes jsem po testu ze zemplu (který dopadl dobře :)!) došla domů ve tři hodiny. Musím dělat recenzi o filmu do angliny. Vybrala jsem si Avatar. To mi zabralo čas až do teď :/!.. Ale mezitím :P.. Dala jsem sem vám nově online chat a návštěvní knihu, tak pište :)!..
Tady máte jinak výsledek mojí práce ;)- recenze Avataru:
 ( pro recenzi Avataru... - klik na *Celý článek*)


Former marine, Jake Sully (Sam Worthington), the time dependent on a wheelchair, arriving on the moon Pandora. He has to engage in a program aimed at ousting indigenous peoples and mining of precious raw materials. Thanks to get your own avatar, with which can fly over the jungle and intrude into the favor of the tribe, which lives in closely aligned with nature. But what happens with new love? Will she also destroyed by war machine?
Spectacular sci-fi movie by James Cameron is fascination surrounding his audio-visual presentations, which is historically unprecedented. Readable story with a strong ecological subtext is masterfully directed and most technologically perfect. It is undoubtedly Avatar, that will amaze you.
This sci-fi thriller has a length of 166 minutes. I think that you can watch people of all ages.
Major role in this film, Jake Sully, played by Sam Worthington. Other actors are for example Zoe Saldana, James Pitt, Michelle Rodriguez and others.
The film is directed by James Cameron.

Bývalý mariňák Jake Sully (Sam Worthington), toho času odkázaný na invalidní vozík, přilétá na měsíc Pandora. Má se zapojit do programu, jehož cílem je vypuzení původních obyvatel a těžba cenné suroviny. Díky tomu dostane svého vlastního Avatára, s nímž může lítat po džungli a vetřít se do přízně kmene, jenž žije v úzkém sepjetí s přírodou. Ale co se stane s novou láskou? Bude i ona zničena válečnými stroji?
Velkolepý sci-fi film Jamese Camerona je fascinující audio-vizuální prezentace, která jej obklopuje a je historicky bezprecedentní. Čitelný příběh se silným ekologickým podtextem je mistrovsky zrežírován a technologicky maximálně dokonalý. Je to nepochybné Avatar, který vás ohromí.
Tento sci-fi thriller má délku 166 minut. Myslím si, že jej mohou sledovat lidé všech věkových kategorií.
Hlavní roli v tomto filmu, Jaka Sullyho, hraje Sam Worthington. Dalšími herci jsou kupříkladu Zoe Saldana, James Pitt, Michelle Rodriguez a další.
Film je režírovaný Jamesem cameronem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama