*Proč lhát ?! Stačí mluvit pravdu, aby nám nevěřili ...*

*Největší štěstí člověk má, když může žít pro to, pro co by byl ochotný i zemřít !*

*Milovat neznamená mít jen rád, milovat je věřit a pravdu znát, milovat je jako podat si ruce, propojit duši i srdce ..*

Středeční odpoledne :P (reklama*)

26. května 2010 v 15:16 | Hanky =) |  WebMiss
Hoja :P
   dnes jsem si ráno myslela, jak super ten den začíná, když se můžu vyspat do osmi, protože školu mám až na devět. To jsem se ale spletla :/! Hned první hodinu jsem méla v chemii dost nepříjemnou ispekci. To otrávilo všem asi rozespalé ráno ješté víc než jindy xD..
   Na konci vyučování se mi navíc točila hlava, jediné kladné bylo, že jsem se díky nevolnosti vyhla opakování frániny, ale test píšem stejně až v pátek, tak co :D!..
   Doma jsem zkontrolovala bráchovy myši, jestli Carmen (černá laboratorní) zase jako tradičné nezdrhla. Naštéstí se mohe obavy nenaplnily a tak teď v klidu píšu vám sem :)!
   Rozhodla jsem se tady vytvořit nějaké nové rubriky, hlavně založit návštévní knihu a nějakou fotogalerii..
   Chtěla jsem vás ale ještě o něco poprosit! Jelikož je tento blog nový, nemám skoro žádnou návštévnost, byla bych tedy ráda, kdyby jste psali co nejvíc komentů, odpovídali na anketky a hodnotili články. Taky prosím při jaké kolik příležitosti rozešlete můj web dál vašim přátelům, ať se i oni můžou bavit s námi! Děkuji :)!...
   Takže se s vámi loučím =P!..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama