*Proč lhát ?! Stačí mluvit pravdu, aby nám nevěřili ...*

*Největší štěstí člověk má, když může žít pro to, pro co by byl ochotný i zemřít !*

*Milovat neznamená mít jen rád, milovat je věřit a pravdu znát, milovat je jako podat si ruce, propojit duši i srdce ..*

U2 3D (film) !!

11. června 2010 v 15:47 | Hanny WebMiss |  Magazine*Celebrity*Móda

( USA, 2007, Režie: Mark Pellington, Catherine Owens, 85 min. Hrají:  Bono, Adam Clayton, Larry Mullen Jr.,  The Edge, Hudební / Dokumentární)

Unikátní projekt ? první 3D záznam koncertu na světě. Film byl natočen během jihoamerického turné Vertigo skupiny U2. Neopakovatelnou atmosféru živého vystoupení legendární U2 si mohou diváci vychutnat díky vyspělé digitální technologii 3D, vícekanálovému surround zvuku a v neposlední řadě díky pulzující atmosféře turné Vertigo, které je jedním z neúspěšnějších koncertních šňůr vůbec. Cílem projektu je, jak řekl sám Bono, zprostředkovat jedinečný zážitek z živého vystoupení co nejvíce lidem. Hlavně pak mladým lidem, kteří si nemohou dovolit drahé lístky na koncert. Film slibuje novou dimezi filmového prostoru, kde se divák stane účastníkem vyprodaných koncertů U2.


A když už jsme u těch novinek:
Časopis Spin- žebříček hitů:
Redakce časopisu SPIN zařadili nejvlivnější zprávy o žebříčku hitů od časopisu v roce 1985 začátky - a Achtung Baby je na prvním místě. U2 má nejvíce dynamické hudby od roku 1982 (od války), a jejich nejvíce citově ,,nadupaných,, písní k dnešnímu dni, zachycující konkrétní okolnosti, aktuálně.Mají neomezené možnosti, díky stálé přízni fanoušků se neopotřebovávají a jsou stále orriginální- ostatní trpí zoufalstvím xD ... Song One se stal nesmazatelnou hymnou. Bono to přiznává, ale podle něj jsou všichni nahraditelní, ale naléhal, že si musíme pomáhat navzájem. V důsledku rocková hvězda Bono ve středu písně říká, že každý je lhář a zloděj, ať konkrétních věcí nebo pocitů, zkrátka uvnitř nás všech, mi sebe navzájem podle néj ovládáme. Nevyzpytatelný Edge nějak vymyslel jásavě vrčící riff, který proměnil Bonovo evangelium. :D! ... Takže.. ptám se vás, je něco zvláštního na Achtung Baby xD:)?!.. je to jen na vašem zvážení !:P..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama