*Proč lhát ?! Stačí mluvit pravdu, aby nám nevěřili ...*

*Největší štěstí člověk má, když může žít pro to, pro co by byl ochotný i zemřít !*

*Milovat neznamená mít jen rád, milovat je věřit a pravdu znát, milovat je jako podat si ruce, propojit duši i srdce ..*

Prosinec 2010

I am (really) BACK ! ;)

22. prosince 2010 v 15:05 | Hanny WebMiss |  WebMiss
Yep, asi po půl roce mě tady máte zase :)) .. a teď už fakt ;D!!
Nebudu rozebírat co všechno se dělo a nudit vás svýmy pocity.. Vánoc je všude plno a článků na toto téma tky, tk proč se tím zatěžovat ;P Jsem ráda, že nákup i balení dárků už mám za sebou, teď už jen užívat si toho klidu :))

Nemůžu shrnout všechno co se za tu doby událo, ale poslední týden.. Mí drazí spolužáci tvrdli v lavicích a já vklidu vstávala v deset a den co den jsem vyrazila na zkoušky.. pěveckýho sboru :)
V pátek byl koncert.. letos zpíváme souhrn songů z Balady pro banditu takže - faajn ;)!
Ráno byla generálka tentokrát už v osum, dopoledne jsme párkrát přejeli program a zvládali jsme v pohodě, nazvučili jsme klávesy a ostatní aparaturu, mikrofony.. všechno šlo v klidu.
Večer jsme začínali už asi o půl sedmé, protože to bylo pro veřejnost, bylo to v cajku, publikum tleskalo jk divé tak, že si vynutili dokonce přídavky, aspoň že se to líbilo :))
Pondělí, úterý - další reprízy a dnes už jen se školou do kina teď zasloužené prázdniny! konečně ;)..

Co jinak?.. už před delší dobou, nevím jestli jsme se zmiňovala, dala jsem si inzerát, jestli se někde v okolí mojí školy a bydliště nenajde uplatnění v kapele pro mladou zpěvačku.. Pár lidí s emi ozvalo, ale většinou to dopadlou tk, že jsme zjistila, že buď jsou to staří chlapi, kteří se chtějí pobavit, nebo naopak mladí, co ale nemají ani sluch ani aparaturu ;D..
Tk to s kamarádem konečně berem do vlastních rukou a teď už dneškem oficiálně zakládáme novou kapelu. Kdyby měl někdo zájem se zapojit, stačí napsat, hledáme sponzora ;) Na konec ledna plánujem první koncert, na rozjezd akustický.. Matty (Martin) hraje na kytaru, tk kdyby se našel klávesák, budem rádi stejně jko kdyby se našla nějaká volná místnost, kde by se dalo zkoušet, protože rodiče už z toho trochu bolí hlava ;P:..
Držte mi palečky! :))

Nevím kdy se dokopu k dalšímu článku, takže přeju krásný Vánoce :))!.....